O ProGrade


Společnost ProGrade Digital byla založena s posláním poskytovat nejkvalitnější profesionální paměťové karty.

Naším cílem je být dodavatelem špičkových a profesionálních paměťových karet. Zaměřujeme se na moderní digitální tvůrce v oblasti fotografie a videa, kteří pečlivě vybírají své profesionální vybavení.

Wes Brewer
Zakladatel a generální ředitel, Prograde Digital

Ať už používáte zrcadlovky, bezzrcadlovky nebo digitální kamery, máme paměťové karty, které odpovídají vašim požadavkům na výkon, kvalitu a spolehlivost.

Zakladatelé Prograde Digital jsou veteráni průmyslu v průmyslu úložiště a digitálních fotografií. Každý z nich strávil čas ve předních společnostech, jako jsou Lexar a Sandisk. Přinášejí rozsáhlé odborné znalosti v oblasti designu, vývoje a výroby produktů digitálních úložišť. Společnost se zaměřuje výhradně na vývoj paměťových karet, čteček karet a softwaru pro paměťové karty. Vlajková loď: Prograde Digital CFAST ™ 2.0 a Prograde Digital SDXC ™ UHS-II, jsou optimalizovány tak, aby podávaly maximální výkon, pokud jsou použity se špičkovými DSLR, bezzrcadlovkami a videokamerami od výrobců, jako jsou Canon ™, Nikon ™, Panasonic ™, FujiFilm ™, Sony ™ a Blackmagic ™. Prograde digitální paměťové karty rozšiřují kreativní vize profesionálů ve videu a fotografii po celém světě.

Tým ProGrade digial

Wes Brewer

Zakladatel and CEO

WES je zakladatelem a generálním ředitelem společnosti Prograde Digital. Do této role přináší více než 30 let výkonného managementu, firemní strategie, vývoj produktů a zkušeností s trhem. Jako generální ředitel vede společnost k plnění svého cíle být preferovanou značkou paměťových karet a příslušenství pro pracovní postup pro profesionální fotografy, videografy a kameramany.

Před založením Prograde Digital měl společnost WES P&L odpovědnost Lexar jako svého viceprezidenta a generálního ředitele. Byl přímo zodpovědný za marketing produktů, správu produktů, produktové inženýrství, kvalitu, výrobu, dodavatelský řetězec a plánování poptávky pro všechny paměťové produkty značky Lexar.

Rovněž zastával vedoucí pozice v Sandisku, kde byl viceprezidentem divize karet a doplňků a hrál klíčovou roli při budování Sandisk do maloobchodního podniku s více miliardami dolarů. Rovněž zastával role na výkonné úrovni v jiných technologických společnostech zaměřených na spotřebitele a podniky, včetně Magellan Navigation a Seagate Technology.

Wes je držitelem BS v ekonomii na University of San Francisco a MBA z Pepperdine University.

Mark Lewis

Spoluzakladatel and Více president marketingu

Mark je viceprezidentem marketingu společnosti Prograde Digital. S více než 20 lety zkušeností s vedením u technologických společností s vysokým růstem je zodpovědný za budování globálního povědomí o značce, řízení strategií na trhu a generování poptávky pro profesionální produkty společnosti Prograde Digital.

Mark byl naposledy vedoucím ředitelem marketingu v Lexar, globální značce známé pro své paměťové karty, USB flash disky, čtenáři a úložné jednotky pro maloobchodní a OEM zákazníky. Vedl iniciativy zasílání zpráv, informací a marketingu značky, marketing obsahu a programy zapojení partnerů, které v globálním měřítku vytvořily povědomí a poptávku po produktech Lexar. Rozšiřoval marketingový program Lexarů o vlivném vlivu tak, aby zahrnoval velvyslance, komunity a programy elitních fotografů Lexar.

Mark zastával další vedoucí pozice marketingu. Byl globálním ředitelem marketingu v Sandisk, přední maloobchodní značce pro paměťové karty a skladovací zařízení, kde vybudoval globální marketingový tým pro řízení maloobchodního podniku, protože společnost strategicky se rozšířila na spotřebitelský trh. Rovněž zastával vedoucí marketingové vedoucí role ve Fujitsu, Logitech, HP a dalších společnostech.

Mark obdržel BA v oblasti podnikání, komunikace a ekonomiky na University of Pittsburgh.

Ed Chelini

Spoluzakladatel a více president Co-Founder and VP of Operations

Ed is responsible for manufacturing and product fulfillment in his role as Vice President of Operations. With more than 20 years of leadership experience, he balances business goals with key customer commitments, strategic initiatives, and supply chain capabilities.

Prior to ProGrade Digital, Ed served as Senior Director Worldwide Planning at Lexar Media, where he was responsible for managing procurement, supply chain planning, and execution.

He previously worked at SanDisk as the Director of Planning, where he was responsible for Supply Chain Planning, which included demand planning and supply response to forecast to support the organization’s retail and OEM business units. He also led teams in China and the US.

Ed earned a BS in Aeronautical Engineering at Cal Poly, San Luis Obispo, and an MBA from Santa Clara University.

MD fotoHaus s.r.o.

Michal Šviga

e-mail: michal@prograde.cz

Zastoupení a distributor pro Českou republiku.